• 1 z 2
 

Dámský kožený náramek béžové barvy

1 hodnocení
 

Elegantní dámský kožený náramek, který rozzáří každou ruku

Dostupnost Na dotaz
429 Kč
355 Kč bez DPH
Kód produktu B00140L
Značka Lemoniq
Kategorie Dámské náramky
Položka byla vyprodána...
 

Dámský kožený náramek béžové barvy | Lemoniq

Velmi elegantní dámský náramek, který je ručně vyráběný z přírodní kůže. Bude se hodit jako vhodný doplněk ke každodennímu nošení. Jeho béžová barva s pěti postříbřenými kovovými prvky rozzáří každou ruku.

Je vyroben z přírodní kůže a z postříbřených kovových prvků dle norem EU.

Zapínání je na karabinku a náramek je dlouhý je 19 cm.

Kovové prvky
Kovové prvky jsou obvykle postříbřené nebo pozlacené. Tyto kovové prvky reagují jako prvky zlaté a stříbrné – v případě, že člověk je alergický na stříbro a zlato neměl by tyto produkty nosit. Kovové prvky jsou vyráběny v EU a splňují požadavky evropského práva pro tento typ výrobků. Díky postříbření a pozlacení jsou odolnější proti opotřebení.

Přírodní kůže
Přírodní kůže se v produktech bižuterie, kterou prodáváme, používá často a tvoří asi 90% celkové nabídky.

Značka LEMONIQ působí na trhu s bižuterií již od roku 2008. Společnost je výrobcem barevných šperků taktéž nazývaných „fashion jewellery“. Veškerá produkce jakož i jednotlivé designové ztvárnění vysoce kvalitních šperků vzniká ve firemním studiu.

To, co odlišuje LEMONIQ  od konkurence a pro kterou je chválí zákazníci v Polsku, v Německu ale i jinde v Evropě a v Kanadě, je především kvalita výroby, pozornost na detail v každé fázi tvorby šperků a nezaměnitelná originalita vzorů. Každý týden vznikají ve studiu společnosti nové vzory ve velmi široké paletě barev. Zkušený návrhářský a výrobní tým vytváří nepřeberné modely náhrdelníků, náramků a náušnic. To je to, čím se LEMONIQ odlišuje od ostatní produkce a na co jsou majitelé náležitě a právem hrdí. 

Firma je certifikovaným partnerem předního světového výrobce křišťálů Swarovski® a má právo používat značku Swarovski® pro označení výrobků, ve kterých byly použity krystaly Swarovski®. 

logo bez tła         certifikace

1dámské náramky na ruku

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.