Dětský kožený náramek se stříbrným čtyřlístkem Ag 925/1000

Neohodnoceno
 

Velmi jemný náramek vínové barvy se stříbrným čtyřlístkem 925/1000 a achátem.

Dostupnost Vyprodáno
239 Kč
Kód produktu B00130S
Značka Lemoniq
Kategorie Dětské náramky se stříbrem a s krystaly
Položka byla vyprodána...
 

Dětský kožený náramek se stříbrným čtyřlístkem Ag 925/1000

Vínové barvy je tento dětský kožený náramek o délce 13-14 cm se stříbrným čtyřlístkem a achátem. Rozjasní oči Vašim slečnám a ozdobí jejich ručku.
Náramek je ručně vyrobený a je velmi jemný a pohodlný na ruce.

Náramek je vyrobený z kůže a ze stříbra AG 925/1000. Náramek nemá zapínání a navléká se na ruku. Při navlékání se musí náramek povolit za pomoci stahování uzlíků.

Váha stříbra u tohoto náramku je nižší než 3 gramy.

Výrobek obsahuje malé části a není určen dětem do 3 let.

Značka LEMONIQ

působí na trhu s bižuterií již od roku 2008. Společnost je výrobcem barevných šperků taktéž nazývaných „fashion jewellery“. Veškerá produkce jakož i jednotlivé designové ztvárnění vysoce kvalitních šperků vzniká ve firemním studiu.

To, co odlišuje LEMONIQ  od konkurence a pro kterou je chválí zákazníci v Polsku, v Německu ale i jinde v Evropě a v Kanadě, je především kvalita výroby, pozornost na detail v každé fázi tvorby šperků a nezaměnitelná originalita vzorů. Každý týden vznikají ve studiu společnosti nové vzory ve velmi široké paletě barev. Zkušený návrhářský a výrobní tým vytváří nepřeberné modely náhrdelníků, náramků a náušnic. To je to, čím se LEMONIQ odlišuje od ostatní produkce a na co jsou majitelé náležitě a právem hrdí. 

Firma je certifikovaným partnerem předního světového výrobce křišťálů Swarovski® a má právo používat značku Swarovski® pro označení výrobků, ve kterých byly použity krystaly Swarovski®. 

logo bez tła         certifikace

1dámské náramky na ruku

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.