• 1 z 2
 

Korálkový prstýnek Hematit, Ag 925 a Swarovski krystal

Neohodnoceno
 

Korálkový prstýnek z přírodního kamene Hematit

 

Dostupnost Na dotaz
179 Kč
Kód produktu PKPK001
Značka Lemoniq
Kategorie Korálkové prsteny z přírodních kamenů
Položka byla vyprodána...
 

Korálkový prstýnek z Hematitu 

Prstýnek je ručně vyroben z přírodního kamene Hematitu, z drobných prvků rhodiovaného stříbra Ag 925 a z krystalu "MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS". Kroužek je elastický a délka je cca 6 cm. Doporučeno na max. 6,5 cm obvod prstu, pak je kroužek již hodně těsný.

Hematit je minerální kámen, který se vyznačuje velkým množstvím železa. Věří se, že lidem dodává pocit bezpečí, chrání je před negativními vlivy.

Krystaly Swarovski
V produktech jsou také používány krystaly Swarovski. V takovém případě má produkt označení "MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS".

Stříbro
stříbra může docházet ke změně barvy. U každého zákazníka dochází ke změně individuálně a tato změna je závislá na mnoha faktorech, jako je např. pot, momentální zdravotní stav, užívání různých léků. Nejedná se každopádně o výrobní vadu a produkt lze uvést do původního stavu vyčištěním. U stříbra které si chcete vyčistit sami, používejte jen přípravky k tomu určené. V případě kdy má produkt ze stříbra na sobě kamínky je potřeba zvýšené opatrnosti, kamínky by se mohli poškodit a vypadnout.
 
Korálkový prstýnek z Hematitu můžete kombinovat s jinými kroužky z přírodních kamenů a být prostě IN :))
 
Váha stříbra u všech výrobků je nižší než 3 gramy.
 
 

Značka LEMONIQ

působí na trhu s bižuterií již od roku 2008. Společnost je výrobcem barevných šperků taktéž nazývaných „fashion jewellery“. Veškerá produkce jakož i jednotlivé designové ztvárnění vysoce kvalitních šperků vzniká ve firemním studiu.

To, co odlišuje LEMONIQ  od konkurence a pro kterou je chválí zákazníci v Polsku, v Německu ale i jinde v Evropě a v Kanadě, je především kvalita výroby, pozornost na detail v každé fázi tvorby šperků a nezaměnitelná originalita vzorů. Každý týden vznikají ve studiu společnosti nové vzory ve velmi široké paletě barev. Zkušený návrhářský a výrobní tým vytváří nepřeberné modely náhrdelníků, náramků a náušnic. To je to, čím se LEMONIQ odlišuje od ostatní produkce a na co jsou majitelé náležitě a právem hrdí. 

Firma je certifikovaným partnerem předního světového výrobce křišťálů Swarovski® a má právo používat značku Swarovski® pro označení výrobků, ve kterých byly použity krystaly Swarovski®. 

logo bez tła         certifikace

1dámské náramky na ruku

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.