• 1 z 2
 

Dámský kožený náhrdelník a náramek

Neohodnoceno
 

Originální sada krátkého náhrdelníku a náramku

Dostupnost Vyprodáno
872 Kč
721 Kč bez DPH
Kód produktu N00070L
Značka Lemoniq
Kategorie Náhrdelníky kožené
Položka byla vyprodána...
 

Dámský kožený náhrdelník a náramek s postříbřenými kovovými prvky | Lemoniq

Tento krátký elegantní dámský náhrdelník je ručně vyrobený z kůže s postříbřenými kovovými prvky odpovídající normám EU. Barva náhrdelníku je světle modrá.

Zapínání náhrdelníku je na karabinku a jeho obvod je 50 cm.

Také elegantní dámský náramek je ručně vyrobený z kůže s postříbřenými kovovými prvky odpovídající normám EU. Barva náramku je světle modrá.

Zapínání náramku je na karabinku a jeho obvod je cca. je 19 cm.

Kovové prvky
Kovové prvky jsou obvykle postříbřené nebo pozlacené. Tyto kovové prvky reagují jako prvky zlaté a stříbrné – v případě, že člověk je alergický na stříbro a zlato neměl by tyto produkty nosit. Kovové prvky jsou vyráběny v EU a splňují požadavky evropského práva pro tento typ výrobků. Díky postříbření a pozlacení jsou odolnější proti opotřebení.

Přírodní kůže
Přírodní kůže se v produktech bižuterie, kterou prodáváme, používá často a tvoří asi 90% celkové nabídky.

Značka LEMONIQ působí na trhu s bižuterií již od roku 2008. Společnost je výrobcem barevných šperků taktéž nazývaných „fashion jewellery“. Veškerá produkce jakož i jednotlivé designové ztvárnění vysoce kvalitních šperků vzniká ve firemním studiu.

To, co odlišuje LEMONIQ  od konkurence a pro kterou je chválí zákazníci v Polsku, v Německu ale i jinde v Evropě a v Kanadě, je především kvalita výroby, pozornost na detail v každé fázi tvorby šperků a nezaměnitelná originalita vzorů. Každý týden vznikají ve studiu společnosti nové vzory ve velmi široké paletě barev. Zkušený návrhářský a výrobní tým vytváří nepřeberné modely náhrdelníků, náramků a náušnic. To je to, čím se LEMONIQ odlišuje od ostatní produkce a na co jsou majitelé náležitě a právem hrdí. 

Firma je certifikovaným partnerem předního světového výrobce křišťálů Swarovski® a má právo používat značku Swarovski® pro označení výrobků, ve kterých byly použity krystaly Swarovski®. 

logo bez tła         certifikace

1dámské náramky na ruku

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.