Dámský náhrdelník z chirurgické oceli Medailon

Neohodnoceno
 

Velmi luxusní dámský náhrdelník Medailon

( řetízek v novém provedení je tenčí, než na obrázku, vše jinak zůstává stejné )

Dostupnost Na dotaz
799 Kč
Kód produktu N00050S2
Značka Lemoniq
Kategorie Ručně vyráběné náhrdelníky
Položka byla vyprodána...
 

Dámský náhrdelník medailon z nerez oceli | Lemoniq

Dlouhý dámský ručně vyrobený náhrdelník pro dámy s provisem cca 40 cm bez medailonu, celková délka samostatného řetízku je cca 80 cm + délka medailonu je cca 3,5 cm, vyrobený z nerez oceli (316L). Otevírací medailón můžete využít jak na vložení fotografie, či sušených oblíbených květů či korálků. Náhrdelník je bez zapínání a navléká se přes krk.

Nerezová ocel (316L) se vyznačuje velmi vysokým leskem a atraktivním vzhledem. Je velmi trvanlivá, zdravotně nezávadná a nemá alergické reakce.

Značka LEMONIQ

působí na trhu s bižuterií již od roku 2008. Společnost je výrobcem barevných šperků taktéž nazývaných „fashion jewellery“. Veškerá produkce jakož i jednotlivé designové ztvárnění vysoce kvalitních šperků vzniká ve firemním studiu.

To, co odlišuje LEMONIQ  od konkurence a pro kterou je chválí zákazníci v Polsku, v Německu ale i jinde v Evropě a v Kanadě, je především kvalita výroby, pozornost na detail v každé fázi tvorby šperků a nezaměnitelná originalita vzorů. Každý týden vznikají ve studiu společnosti nové vzory ve velmi široké paletě barev. Zkušený návrhářský a výrobní tým vytváří nepřeberné modely náhrdelníků, náramků a náušnic. To je to, čím se LEMONIQ odlišuje od ostatní produkce a na co jsou majitelé náležitě a právem hrdí. 

Firma je certifikovaným partnerem předního světového výrobce křišťálů Swarovski® a má právo používat značku Swarovski® pro označení výrobků, ve kterých byly použity krystaly Swarovski®. 

logo bez tła         certifikace

1dámské náramky na ruku

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.