Koupelová sůl Konopí 200 ml

 

Koupelová sůl podporující detoxikaci těla

Dostupnost Vyprodáno
91 Kč
Kód produktu BOT0021
Značka Botanico
Kategorie Přírodní produkty do koupele
Položka byla vyprodána...
 

Koupelová sůl Konopí 200 ml | Botanico

Koupelová sůl obsahuje přírodní výtažky z rostlin, které na pokožku působí velmi příznivě během teplé koupele a podporuje detoxikaci těla.

Konopí je díky svým antibakteriálním a regeneračním vlastnostem vhodné především při prevenci proti kožním problémům a k podpoře přirozené regenerace pokožky.

Použití: Cca 100 g koupelové soli rozpusťte ve vaně s teplou vodou (cca 37°C), a 15-20 min. ve vodě relaxujte. Během této doby absorbuje pokožka minerální složky soli. Po koupeli opláchněte tělo čistou vlažnou vodou. Sůl odstraňuje z těla nečistoty a není tedy nutné použít sprchový gel či mýdlo.

Složení: Sodium chloride, Dry herbs, Cannabis satival, Extract, Propylene glycol, Parfum

Objem: 200 ml

Upozornění pro alergiky: Přípravky jsou vyráběny z přírodních surovin, které však mohou být potencionálně alergenní. V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, jej nepoužívejte.

Léčivé účinky cannabis-konopí jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopí vzhledem ke svým stimulačním schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci.

Značka Botanico je česká rodinná manufaktura s dvacetiletou historií, která se zabývá ruční výrobou přírodních produktů a klade důraz na rukodělné provedení a design.

Na Elegantním dárku Vám nabízíme výrobky s konopím, výrobky s minerály z mrtvého moře, šumivé koule na relaxaci a nově i přípravky k péči o ruce.

 

botanico-prirodni-kosmetika-konopi-mrtve-more             logo-botanico-handmade

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.