• 1 z 3
 

Mýdlo Solné - vegetariánské Santal & Cedr | nikko b.

7 hodnocení
 

Vegetariánské mýdlo solné Santal a Cedr obsahuje sůl z mrtvého moře, hedvábí, ovesné mléko a kakaové máslo. Tímto svým složením je mýdlo předurčeno pro všechny typy pleti, především pro problematickou.

 

Dostupnost Na dotaz
164 Kč
Kód produktu NIK2017
Kategorie Solná mýdla | Vegetariánská
Položka byla vyprodána...
 

Mýdlo solné Santal a cedr | nikko b.

Toto solné mýdlo má výraznou dřevitou unisex vůni. Je jako kmen stromu, středomořský háj, cestování, dobrodružství.
Solné mýdlo Santal, Cedr je s mořskou solí, hedvábím, ovesným mlékem a kakaovým máslem svým složením předurčeno pro všechny typy pleti, především pro problematickou. Po použití máte pocit rozjasněné, čisté pokožky, která krásně dýchá. Solné mýdlo je velmi tvrdé a na dotyk připomíná oblázek z řeky.

Santalové dřevo v sobě skýtá magickou rituální minulost, jelikož se již dlouhou dobu používá v léčitelství díky svým blahodárným, především protihnilobným účinkům. Je jedním z nejdražších dřev na světě i proto, že si jeho silice zachovají vůni velmi dlouho dobu, a tak se hodí nejen pro výrobu mýdel, ale i parfémů a aromaterapeutických výrobků.

Zmínky o vůni cedrového dřeva se objevují dlouho před naší dobou, a to dokonce i v Bibli, kde cedrové stromy byly vnímány jako zdroj ochrany a moudrosti. Vůně cedrového dřeva je velmi silná, ale nesmíme zapomenout i na léčivé účinky samotného dřeva. Esenciální olej cedrového dřeva pomáhá pokožce při podrážděních, je schopen pomoci i při boji s akné a podporuje růst vlasů.

Je vhodné pro ženy i muže. Doporučuje se na celé tělo. Určeno pro každodenní použití. Vyhněte se oblasti očí a sliznic. Mýdlo je vegetariánské, bez palmového oleje, s vonnými i esenciálními oleji, designové, s minerálními pigmenty, je z 98% přírodních ingrediencí.

Nejen že toto mýdlo velmi krásně voní a má příjemné účinky na Vaši pokožku, taktéž vyniká i svým luxusním provedením. Jednoduše se pro něj budete k nám vždy rádi a často vracet.

Obsah: 90g min.

Solná mýdla jsou speciální mýdla, která se vyznačují vysokým podílem soli. Tato mýdla jsou vhodná pro všechny typy pleti. Solná mýdla jsou tvrdá, těžká, mají velmi jemnou pěnu a jsou bez palmového oleje, bez konzervantů a bez umělých barviv. Solná mýdla jsou vyráběná na bázi rostlinných tuků a jsou tedy vhodná i pro vegetariány. Mýdla jsou vyráběná s láskou a určena pro každodenní ošetření těla a navíc jsou dodávány v krásném obalu.

Vysušují solná mýdla pokožku? Je to velmi individuální, každopádně solná mýdla si pochvalují i někteří lidé se suchou pletí.

Konkrétní vzhled každého ručně vyráběného mýdla se může v detailech lišit. Receptura, vůně a barevnost jsou však zachovány.

Upozornění pro alergiky:
Mýdla jsou vyráběny z přírodních surovin, které však mohou být potencionálně alergenní. V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, jej nepoužívejte.

Trvanlivost mýdel je 1,5 roku. Poté slábnou vůně, nicméně mýdlo má životnost roky. Skladujte za standardní pokojové teploty. Po umytí nechávejte proschnout na mýdlence.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.